شاخص کل بورس تهران دوباره به محدوده مقاومتی 420000 واحدی رسید و انتظار میرود در این محدوده، حداقل چند روزی متوقف شود. در حقیقت، ورود نقدینگی به قدری زیاد است که انتظار اصلاح عمیق در بازار دیده نمیشود. اما همانطور که در روزهای قبل نیز گفتم، این روزها باید در خرید و فروش های خود دقت بیشتری کنید. هنوز در بازار سهامی وجود دارند که میتوانند بازدهی های معقول داشته باشند. باید به درستی صورت های مالی این شرکت ها را بررسی کنید و آنهایی که هنوز از ارزش ذاتی خود فاصله دارند را پیدا کنید. البته دوستان ما در کانال VIP نگران پیدا کردن سهم خوب بنیادی نباشند و من با بررسی صورت های مالی منتشر شده، مواردی که ارزش سرمایه گذاری داشته باشند را برای دوستان معرفی میکنم. اما برای بازار امروز، انتظار این است که با توجه به رسیدن شاخص کل به مقاومتی که در بالا اشاره کردم، مجددا با افزایش عرضه ها در بازار روبرو شویم. این افزایش عرضه ها، میتواند باعث ایجاد فرصت های خوب سرمایه گذاری در نمادهای ارزنده شود. پس نگران عرضه ها نباشید و در نمادهای ارزنده ای که قبلا آنها را در کانال VIP معرفی کرده ام، منتظر بمانید تا قیمت ها به منطقه جذاب برای خرید برسند.  

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها