گزارش های 9 ماهه ارسال شد و همانطور که انتظار میرفت، شرکت های بزرگ و شاخص ساز، اکثرا فروش های قابل پیش بینی داشتند و غافلگیر کننده نبودند. اکثرا فروشی مطابق با فصل تابستان یا حتی کمتر داشتند. اما عملکرد شرکت های کوچکتر،روی هم رفته، بهتر بود. به همین دلیل دیروز دیدیم در حالیکه شاخص کل با افت حدود 1000 واحدی روبرو است، اما شاخص هم وزن، با رشد 1300 واحدی همراه شد. یک نکته در اینجا وجود دارد. گزارش های عملکرد ماهانه شرکتها نیز در راه است. آنچه از این گزارش ها انتظار میرود، عملکرد بهتر شرکت ها نسبت به فصل پاییز است. اما چیزی که این روزها بازار آن را دنبال میکند، بحث افزایش سرمایه ها است. محرک اصلی بازار نیز همین موضوع است. برخی شرکت ها افزایش سرمایه خود را علنی کرده اند و برخی هنوز از افزایش سرمایه خود رونمایی نکرده اند. شما باید دنبال سهامی باشید که بازار هنوز خبر افزایش سرمایه آن را نشنیده باشد یا اینکه، شنیده، ولی آن را جدی نگرفته است. البته دوستان من در کانال VIP نیازی به جستجو ندارند و من بهترین ها را در کانال VIP معرفی میکنم. سهامی که هم بنیادی خوب و هم سودآوری خوبی برای سهامداران داشته باشد.  

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها