شاخص کل بورس تهران به محدوده 340000 واحدی نزدیک شده است و با توجه به جریان نقدینگی جدیدی که به بازار وارد شده، انتظار میرود که این حرکت شاخص کل تا محدوده 360000 واحد، ادامه داشته باشد. پس همانطور که در روزهای قبل نیز گفته بودم، فعلا بدون نگرانی، به معاملات خود در بورس تهران ادامه دهید. هنوز سهام خوبی در بازار دیده میشود که با قیمت های زیر ارزش ذاتی در حال معامله هستند. برای مثال، چند روز قبل توصیه کردم که نماد بیمه دانا را دریابید. در آن زمان، قیمت دانا در حوالی 500 تومان بود. تازه آن هم در قیمت های منفی. اما فقط با گذشت چند روز، امروز در حوالی 700 تومان، در صف خرید قفل شده است. فقط باید چشم خود را باز کنید و سهام خوب را تشخیص دهید. البته من در کانال VIP چنین مواردی را به دوستان توصیه و تاکید میکنم و دوستان ما در کانال VIP ، نگران پیدا کردن سهم ارزشمند نباشند. دیروز نیز یک نماد را برای حرکت 30 درصدی کوتاه مدت، در کانال VIP معرفی کردم. در خصوص بازار امروز، انتظار دارم که شاهد بازاری متعادل و البته پر نوسان باشیم. با توجه به رشد اخیر بازار، خیلی از دوستان شناسایی سود میکنند و همین موضوع، فشار عرضه را بیشتر میکند. اما از سوی دیگر، نقدینگی جدیدی که در حال ورود به بازار است، در نمادهایی که هنوز جذابیت دارند، اقدام به خرید میکنند. همین موضوع، باعث نوسان در بازار خواهد شد. موضوع جدیدی برای گفتن نیست و همه چیز آرام است. 

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها